Kynologický klub Olomouc-Neředín

Stránky přesunuty

Vážení návštěvníci, stránky byly přesunuty, nyní budete přesměrováni. Pokud Váš prohlížeč nepodporuje automatické přesměrování klikněte prosím na následující odkaz Kynologický klub Olomouc-Neředín

Vedení klubu

Předseda: Kateřina Zittová
Jednatel: Pavla Zatloukalová
Pokladník: Jana Kozáková
Revizor: Martina Knoppová

Jak se stát členem?

Pokud přemýšlíte zda se stát členem našeho klubu, neváhejte a přihlaste se do našeho základního kurzu poslušnosti, kde vás  pod vedením instruktora naučíme základům výcviku psa. Poté máte možnost se rozhodnout, zda vstoupíte do klubu a budete se věnovat sportovní kynologii nebo jestli vám stačí, že vás pejsek poslouchá v běžných situacích a od dalšího výcviku upustíte.

Výjimku tvoří ti, kteří se už sportovní kynologii věnují nebo věnovali v minulosti a mají tedy představu, "do čeho jdou". Tito psovodi mohou podat přihlášku ke členství ihned.

Členské příspěvky na rok

Členové bez zkoušky z výkonu 600,- Kč

Členové po složení zkoušky z výkonu 500,- Kč

Mládež do 18 let 250,- Kč

Práva a povinnosti

Každý člen má povinnost odpracovat minimálně 20 brigádnických hodin za rok. Za každou neodpracovanou hodinu zaplatí na konci roku 30,- Kč.

Moravskoslezský kynologický svaz Základní organizace č. 20507 Kynologický klub Olomouc-Neředín IČO: 7023 8197 DIČ: 379-7023 8197