Kynologický klub Olomouc-Neředín

Stránky přesunuty

Vážení návštěvníci, stránky byly přesunuty, nyní budete přesměrováni. Pokud Váš prohlížeč nepodporuje automatické přesměrování klikněte prosím na následující odkaz Kynologický klub Olomouc-Neředín

Kalendář

Statistika

Novinky

závod O Šternberský klíč

11.9.2010 – závod O Šternberský klíč


Dne 11.9. se konal závod ve Šternberku. Závodilo se v kategoriích ZZO, ZVV1 speciál, ZVV1 a ZVV2. V každé kategorii, kromě ZVV2, jsme měli zastoupení z našeho klubu. Počasí na cvičení bylo dopoledne ideální, takže se pesani se svými psovody nemuseli péct na place. Závod probíhal jako po másle – současně proběhly kategorie ZZO a ZVV1 speciál, poté přišly na řadu kategorie ZVV1 a ZVV2. Po krátké pauze jsme se dočkali obran a pak už se jen čekalo na vyhlášení, které bylo pro Neředínské úspěšné, každý z našeho klubu ,,stál na bedně“.

Za Neředín závodili:

 

Dle ZZO:

Kačka Mašová a Egar – 3. místo

 

Dle ZVV1 speciál:

Jana Kozáková a Miro – 1. místo, nejlepší poslušnost

Bára Miklasová a Max – 3. místo

 

Dle ZVV1:

Standa Knopp a Bonnie – 2. místo

Fotogalerie ZDE

Žádné komentáře
 
Moravskoslezský kynologický svaz Základní organizace č. 20507 Kynologický klub Olomouc-Neředín IČO: 7023 8197 DIČ: 379-7023 8197